banner10

banner27
28 Kasım 2014 Cuma

HDP, Soruşturma Komisyonu'ndan çekildi

Antalya, Burdur ve Afyonkarahisar Belediye Başkanlarının mesajları

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, yeni yıl mesajında her yeni yılın yeni bir umut olduğunun altını çizerek, 2013'ün acı terör olaylarının yaşanmadığı, toplumsal huzur ve barışın bozulmadığı, halkın daha özgür, daha demokratik, daha adil bir Türkiye'de yaşadığı, aydınlık bir yıl olmasını umut ettiğini kaydetti.

30 Aralık 2012 Pazar 11:08
Antalya, Burdur ve Afyonkarahisar Belediye Başkanlarının mesajları

2012'de Antalya'ya en iyi hizmeti verebilmek için çalışma arkadaşlarımla birlikte gece gündüz demeden çalıştıklarını, 2013'te de aynı tempoyla çalış maya devam edeceklerini belirten Akaydın, göreve geldiğinden bu yana 44 büyük projeyi hayata geçirdiklerini anlattı. Akaydın, 2013'ün de önceki yıllar gibi hizmet dolu bir yıl olacağını müjdeledi.

Akaydın, İsmet İnönü Kentsel Yaşam Alanı, Gençlik Eğitim Merkezi ve Sosyal Tesisi, Karaalioğlu Kültür Merkezi, Akdeniz Kent Parkı, Cumhuriyet Meydanı düzenlemesi, Ali Çetinkaya ve Hasan Subaşı caddeleri güzelleştirme projeleri, 10 bin hayvan kapasiteli Doğal Yaşam Parkı, yeni mezarlık gibi birçok projeyi yeni yılda Antalyalıların hizmetine sunacaklarını açıkladı. Altyapıdan çevreye, sosyal hizmetlerden kültür ve sanata kadar dünya kenti Antalya'ya için her alanda çalışmalarımız devam edeceklerine değinerek, Atatürk Cumhuriyeti'nin örnek, modern Antalya'sı için var gücümüzle çalışıyoruz. En büyük desteği ve gücü de siz değerli Antalya halkından alıyoruz. 2013 yılının kentimize sağlık, esenlik ve aydınlık dolu günler getirmesini diliyorum" dedi.

BURDUR BELEDİYE BAŞKANI AKKAYA

Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya da, her yeni yılın umut ve beklentilerle geldiğini söyledi. Yeni yılda Burdurluların tüm umutlarının ve beklentilerinin gerçekleşmesini dileyen Başkan Akkaya, Burdur Belediyesi olarak 2012 yılında sizlerden aldığımız güç ve güvenle mesai arkadaşlarımla birlikte sizlere hizmetin en iyisini sunma gayreti içerisinde olduk. Amacımız Burdurlu hemşerilerimizin daha güzel bir Burdur'da yaşaması. Çocuklarımızın daha temiz hava soluması, daha yaşanabilir bir Burdur'da geleceğe hazırlanması" dedi.

Bu amaçla Belediye çalışanlarıyla birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin, gece-gündüz demeden çalıştıklarını kaydeden Başkan Akkaya, şöyle devam etti: "Hemşerilerimiz her şeyin en iyisine layıktır düşüncesiyle çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Mazeret değil hizmet ürettik. Üretmeye devam edeceğiz. İlimize hizmet etmekten onur duyuyoruz. Bizim aşkımızın ve sevdamızın adı Burdur'dur. 2013'ün tüm insanlığa huzur, mutluluk, güzellikler, sevgi ve barış getirmesini diliyor, Burdurlu hemşerilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum."

GÜNAYDIN'DAN 'SEVGİ TOPLUMU' VURGUSU

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın da, yeni yıl mesajında 'sevgi toplumu' vurgusu yaptı. Isparta halkının yeni yılını canı gönülden kutladığını belirten Başkan Günaydın'ın mesajı şöyle: "Yüreklerimize yeni umutlar taşıyan, daha iyi bir yaşam beklentilerimiz artıran yeni yıla daha birlikte girmenin heyecanını yaşıyoruz. Bu duyu ve düşüncelerle 2013 yılının başta ülkemize, tüm insanlığa ve Ispartalılara huzur getirmesi, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesini diliyor, tüm vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum."


BARIŞ VE KARDEŞLİK TEMENNİSİ

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban da mesajında, belediyenin 2012 yılı çalışmaları ve 2013 yılı hedeflerinden söz etti. Afyonkarahisar'ı 'Ege'nin parlayan yıldızı' yapmak için vizyon projeleri bir bir hayata geçirdiklerini belirten Başkan Çoban 2013'te de yoğun bir çalışma programı uygulayacaklarını söyledi. Toplumun tüm kesimlerine, kadına, çocuğa, gence, yaşlıya, engelliye, yoksula sahip çıkmayı görev bildiklerini vurgulayan Çoban, "2013, belediyemiz yatırım ve hizmetlerinin her bakımdan zirveye ulaşacağı bir dönem olacak. 2013'ün ülkemiz ve dünyamız için barış, kardeşlik ve huzurun egemen olduğu bir yıl olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

DHA
Anahtar Kelimeler: BAŞKANLARIN MESAJLARI

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Haber Başlıkları Daha Çok İlginizi Çekiyor?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • http://www.gazeteler.de/
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV